Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/helsinkisculpture.net/includes/menu.inc).

Fototapety ze zwierzętami
Author: art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Wzory i dekory oparte o motywy zwierzęce są wciąż popularne w modzie i trendach wnętrzarskich. Odważna panterka, zebra i obite futerkiem dodatki, dodadzą pazura nawet najbardziej stonowanej aranżacji. Dla miłośników dekoracji ze zwierzętami doskonałym pomysłem na odważną dekorację wnętrza są fototapety ze zwierzętami. Niesłabnącą popularnością cieszą się wzory zaczerpnięte wprost z natury.

Fototapety kwiaty, pełne słoneczników, maków, lub egzotycznej roślinności można wykorzystać do urozmaicenia niemal każdego domowego wnętrza.
kolorowe drzwi
Author: http://art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Roślinne motywy są na ogół akceptowalne przez wiele ludzi, dlatego przypadają większości do gustu. Przykładem nieszablonowych fototapet jest motyw dmuchawców. To niezwykły pomysł na wystrój, bowiem niezwykle zmienia wnętrze.

Trzeba też podkreślić, że wykonanie takiego zdjęcia jest szczególnie skomplikowane, dlatego śmiało można stwierdzić, że taki motyw to - jak przytoczono wyżej – dzieło sztuki. Zdjęcia dmuchawców są wręcz realne przez użycie technologicznych możliwości fotografii. Wielkie zdjęcia dmuchawców przedstawione na fototapecie sprawiają wrażenie naturalności. Mimo olbrzymich wymiarów deseń nie dominuje wnętrza, a skojarzenie eteryczności urzeka obserwatora.

Jeśli tę roślinę ulokuje się na kontrastującym tle to odczucie gigantycznego dmuchawca będzie spotęgowane. Dodatkowo żywe kolory zieleni dopełniają całość. Nie wszystkim odpowiadają duże fotografie dmuchawców, ponieważ na takie wystroje trzeba poświęcić sporą przestrzeń, aby uzyskać zamierzony efekt. Rozwiązaniem są tutaj niewielkie fotografie dmuchawców w postaci obrazów lub mini fototapet.

Umiejscowienie tej rośliny w kolorach czarno białych doskonale prezentuje się na ścianie sypialni lub salonu. Naturalnie umiejętne dopasowanie takiej fototapety z dmuchawcem do mniejszych pomieszczeń będzie trafionym detalem aranżacji. Według niektórych opinii sztuka abstrakcyjna ma bardzo dużo łącznych cech z muzyką. W obu przypadkach ilustracja tematu nie jest budowana wprost, ale za pomocą przeróżnych środków przekazu, takich jak rytm, barwa, kontrast, walor i wiele innych.
dekoracja ścian
Author: http://art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Fototapeta dmuchawce sprawdzi się nie tylko w prywatnych mieszkaniach, lecz zarówno w publicznych miejscach - http://www.art.widi.pl/z-inne/567-fototapeta-dmuchawiec.html.

Firmowy hol lub salon piękności ozdobiony dmuchawcami spowoduje, że odwiedzający będą czuli się wyśmienicie w ich towarzystwie. Na pewno jest to niecodzienny wystój wnętrza, jaki zostanie zapamiętany przez ludzi zwłaszcza, jeśli umieszczony będzie na centralnej ścianie. Fototapeta abstrakcyjna zezwoli zbudować współczesny i niezwykły nastrój trendy wnętrza. Odbiór aranżacji z założenia zwyczajnych i oszczędnych w formie stanie się mniej bezpośredni i interesujący.