shabby chic
Author: Faylyne
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba chce, by jego mieszkanie stało się wyjątkowo. Ale nie wszyscy mogą się snobować na zakup komody za 3000 złotych, by było niebanalnie. Dlatego jeśli chcemy piękna w naszych czterech katach możemy kupić dobre meble, ale za to wybrać gustowne dodatki. Już słyszę jak pada stwierdzenie i pytanie: dziś wszystko jest takie samo, w każdym sklepie, gdzie ja mam niby dostać coś, co będzie wyróżniało wnętrze mojego mieszkania? Jeżeli bierzemy się za wykańczanie naszego mieszkania, to chcemy żeby przedstawiało się ono jak najlepiej oraz by okazało się niesamowite.

Przez to sprawdzamy różnorakie style oferowanych mebli i namyślamy się nad dopracowaniem każdego drobiazgu. To wszystko sprawia, że teraz dużym zainteresowaniem cieszą się meble Shabby chic, pokazywane w wielu salonach meblowych, jak i też na wielu stronach internetowych. Kiedy zdecydujemy się na wykorzystanie tego danego stylu, to mamy szansę stać się pewni, że będziemy w stanie w ten sposób urządzić calutki pokój, wraz z najmniejszymi nawet akcesoriami.

Oferowane są nam tutaj szafy, łóżka, stoliki, lecz również lustra oraz wazony, a to wszystko sprawia, że całość tak wykończonego pokoju będzie się prezentowała w na pewno wspaniały sposób.
dekoracyjna figurka Buddy
Author: Bonsoni.com
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcielibyśmy by nasz dom był urządzony z polotem, to na pewno kolekcja dekoracji i mebli tej firmy okaże się strzałem w dziesiątkę dla naszego domu. Oczywiście nie wszyscy wiedzą o tej duńskiej marce, która w niesamowity sposób połączyła skandynawski minimalizm z orientalnymi wzorami.

Nie wspominając nawet o obecnych trendach dotyczących ciekawych haseł na wielu przedmiotach, którym nie da się odmówić użyteczności. Tak, więc jeśli poszukujemy dodatków do pokoju kuchennego, dywanu do przedpokoju, czy wieszaków na ręczniki, to jedynie marka bloomingville ma w ofercie te małe i duże produkty, w dobrej cenie i sensownej jakości, typu takie ja na przykład na stronie http://www.bellemaison.pl/producenci/bloomingville. Chcąc posiadać świadomość, że nasza aranżacja będzie się przedstawiała rzeczywiście interesująco, musimy zajrzeć na strony internetowe, na których proponowany jest nam ten rodzaj mebli. Wówczas będziemy mogli zobaczyć, co jest nam oferowane, które meble są nam niezbędne do naszego mieszkania, oraz jak w fajny sposób mamy szansę je ustawić.

Aranżacja wnętrza salonu
Author: pracowniainside.pl
Source: pracowniainside.pl
Przy przemianie wyglądu mieszkanka warto skupić się na detalach. Czasem niewielkim kosztem, nieraz również wytwórczością osobistych rąk możemy dokonać nieprawdopodobnie ładnych i nigdzie indziej niespotykanych metamorfoz. Starczy kapka fantazji i śmiałości.
Tags: