Obraz
Source: http://demur.pl/obrazy
Jeżeli zastanawiasz się nad tym w charakterze możesz unowocześnić swoje mieszkanie i jak ciekawie zaaranżować wnętrze to naturalnie powinieneś rozważyć zastosowanie dekoracji ściennych. Często zapominamy o tym, iż na ścianach pozostaje dużo wolnego miejsca, które przecież wolno ciekawie oraz kreacyjnie wyeksploatować. Wspaniałymi dekoracjami ściennymi są na przykład zdjęcia w dużym formacie czy również obrazy drukowane na płótnie: http://demur.pl/obrazy. W dzisiejszych czasach mnogość firm oferuje fachowe wykonanie dekoracji ściennych, w tym także obrazów.

Zdołasz wybrać jeden z gotowych już obrazów dostępnych w ofercie danego sklepu, bądź też zdecydować się na wydruk dostarczonego przez siebie szablonu - może to być Twój osobisty obraz czy też zdjęcie.
łóżka
Author: Black Red White SA
Z drugiej strony jednak powoli powraca moda na fotografie w formie drukowanej. Jest dużo miłośników tradycyjnego wywoływania zdjęć, które można potem postawić albo powiesić w domu. Ponadto w tym zakresie technologia również się bardzo rozwinęła.

Sposobów wywoływania fotografii jest o wiele więcej, a ich jakość może być o wiele wyższa niż przed laty. Jedną z chętnie wykorzystywanych metod jest tak zwany obraz ze zdjęć (np. obrazy na zamówienie z oferty demur.pl). Dzięki odpowiedniemu materiałowi bardzo dobrze nadają się do wilgotniejszych pomieszczeń, takich jak kuchnie i łazienki, lecz poza tym dużo lepiej wyglądają.

Niestety ich minusem jest dość wysoka cena, ale mając na uwadze ich zalety w niejednym przypadku korzystniej jest dołożyć parę złotych i znacznie lepiej wykończyć ściany. Podstawowe znaczenie mają oczywiście indywidualne oczekiwania oraz preferencje mieszkańców domu bądź mieszkania. Z pewnością warto zainwestować w obrazy prawdziwych malarzy, a nie tanie reprodukcje. Obecnie istnieje na rynku dużo galerii, jakie w swojej ofercie mają obrazy mało popularnych twórców, które są bardzo interesujące, a jednocześnie nie stanowią dużego wydatku.

Znakomitym rozwiązaniem mogą okazać się też obrazy tryptyki - http://demur.pl/inspiracje/tryptyk_jesienne_barwy, czyli trzy obrazy, które stanowią jedną całość. Tego rodzaju obrazy mogą być na rozmaitych materiałach. Jak już zostało wspomniane może to być płótno podobnie jak w tradycyjnym obrazie. Może to być również szkło, przez co można uzyskać efekt malowidła na szkle. Stosunkowo nowym pomysłem są także obrazy na piance. Profesjonalna pianka wykorzystywana do tego celu jest lekka i wytrzymała, a specjalny rodzaj druku zapewnia dobrą jakość wzoru.