dimlab
Source: http://dimlab.pl/
Nasze mieszkanie może mieć wygląd klasyczny, jak to bywało u naszych rodziców i dziadków: monochromatyczne ściany, najlepiej białe, z mebelkami jak u każdego, kryształami oraz drobiazgami po babci właśnie. Nie ma oczywiście nic w tym niedobrego. Nie musimy jednak - jeśli nam się znudzi podobny wystrój - zaraz wydawać bajońskiej ilości pieniążków na niewielkie odświeżenie wnętrz i - co ważne - możemy tych odmładzających zabiegów dokonywać sami. W necie odnajdziemy niezliczoną liczbę propozycji takich, które właściwie przez nas zmodyfikowane wyrażą naszą osobowość. Interesującym projektem dla romantyków przykładowo jest zakupienie fototapety z drzewem genealogicznym.

Starczy wysyłać do firmy odpowiednie informacje osobowe i wymiary drzewa, a również jego kolorystykę i dzięki wybranemu gońcowi w parę dni potem możemy nakleić na ścianie przedstawienie w formie eleganckiego drzewka czy diagramu losów naszej rodziny. W innym pokoju można zastosować przykładowo bardzo pięknie wyglądający na jasnej ścianie pas schematycznych, ciemnych kwiatów na tle odcienia kremowego. Nowomodnie, a jednak ekonomicznie.
fototapety kwiaty
Author: DA
Cudownie nadają się do aranżacji każdego wnętrza, gdyż nadają mu kreatywnego smaku oraz niebanalnego stylu. Fototapety są nadzwyczaj przydatne i pozwalają w nieskomplikowany sposób odmienić wszelkie wnętrze.

Jeśli od jakiegoś czasu frapujesz się nad odmianą aranżacji w salonie, sypialni czy też innym pomieszczeniu to pomyśl nad użyciem fototapet. Fototapety możesz nabyć w wielu sklepach z towarami i akcesoriami do aranżacji wnętrz. Mnóstwo firm przygotowuje fototapety na zamówienie Klienta, w związku z tym kupując fototapetę możesz zdecydować o jej rozmiarze, wielkości albo nawet o motywie, który będzie na niej umiejscowiony. Możesz rzecz jasna skorzystać z gotowych wzorów, lecz zdołasz także zaprojektować własny motyw na fototapetę, może to być przykładowo jakieś zdjęcie lub motyw widoku. Wykonanie fototapety na zamówienie może być nieznacznie droższe, aczkolwiek naturalnie jest to wyśmienita inwestycja.

Niemniej zdołasz też wybrać coś spośród wielu przystępnych deseni fototapet, bo jest ich istotnie dużo. Fototapety są tworzone z papieru dobrze wzmocnionego i zabezpieczonego. Jak fototapety się zakurzą, bez trudności przejedziemy je szmatką nasączoną wodą z niegroźnym środkiem czyszczącym. Na powierzchnie mebli dobrze komponują się fototapety samoklejące się, wydrukowane na folii oraz laminowane. Zdjęcie mamy szansę wydrukować także na płótnie, które jnaciągamy na blejtram. Takie same, jak te, które wykorzystują malarze.

Innym właściwym podłożem jest PCV o grubości 3 mm. Dzięki nowym rozwiązaniom, jak technologia druku, utrwalonego UV zdjęcie będzie niezwykle wyraźny, równocześnie nie będzie blakł na słońcu i nie straszne mu będzie mnóstwo środków chemicznych. Doskonałe samopoczucie w pokoju możliwe jest już dzisiaj, nawet po męczącym czy wyjątkowo ciężkim dniu. Jak to zrobić? Warto wybrać już teraz interesującą i niedrogą dekorację do każdego pomieszczenia, z tego też powodu producent wychodzi do klientów z rewelacyjnymi propozycjami na różne okazje. Zgodne z Twoją estetyką ozdoby, takie jak np. znakomitej jakości fototapety owoce przyprawią o zawrót głowy!