Najlepsze koce

Koc w kolorach czerwieni i brązu
Author: Bocasa
Source: Dekoria.pl
Pościel z bawełny to jedna z najchętniej kupowanych pościeli. Zazwyczaj jest niekosztowna, zezwala skórze oddychać, odprowadza wilgotność, jest przyjemna w dotyku, bez trudności można ją prać. W pełni potwierdza się jako pościel młodzieżowa, ale także jako pościel dla dzieci, dostępna w różnorodne bajeczne wzory. Wybierając pościel bierzemy w szczególności pod uwagę to, żeby była ciepła i przyjemna dla naszej skóry. Obecnie gwarantowane są produkty wykonane z rozmaitego rodzaju tkanin – nie tylko z wciąż popularnego płótna, ale również z kory, czy z atłasu.
Tags: 

Wybieramy poduszki ogrodowe

ogród zimowy
Author: Reynaers Polska
Source: Reynaers Polska
Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią początek sezonu tak lubianych przez nas biesiad w ogrodzie. Bez wątpienia nie ma dogodniejszego miejsca na weekendowy odpoczynek i imprezy z przyjaciółmi oraz rodziną. Spędzanie czasu w ogrodzie sprawia, że odpoczywamy pełną piersią, a grill czy poobiednia kawa przy dobrej pogodzie celebrujemy wiele godzin. Podczas gdy dzieciaki bawią się w piaskownicy czy grają w gry ogrodowe mamy wreszcie czas, by rozsiąść się wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, wystawić twarz do słońca lub przejrzeć gazetę albo po prostu podumać.

Kołdry jako kluczowe wyposażenie niejednej alkowy

Kobieta na łóżku
Author: Tempur
Source: Tempur
Kołdry są istotnym wyposażeniem każdej sypialni. Nadzwyczaj ważnymi aspektami kwalifikującymi o wyborze tego składnika wyposażenia sypialni są na pewno wysoka jakość surowca z którego szyte są nasze kołdry, jak też wytrzymałość i estetyka ich użytkowania. Jeżeli chodzi o materiał taki jak dzianina wełniana, do dyspozycji na rynku mamy sporo kompletów pościelowych. Pochodzące prosto od świetnego producenta komplety pościeli powodują, że możesz czuć się szczególnie każdego dnia.